اپتو قاصدک 24 تک سیرو راست چین
درباره ما

یو آپلود از سال ۱۳۹۳ بدون وابستگی به هیچ ارگان دولتی فعالیت خود را آغاز نموده است و تا این لحظه به صورت رایگان میزبان چند میلیون عکس و فایل در سرورهای قدرتمند و پرسرعت ایرانی می‌باشد. يکی از مهمترين مسائلی که کاربران اينترنت و خصوصا وب مسترها با آن مواجه هستند يافتن محيطی مناسب جهت قرار دادن فايل ها و عکس ها می باشد. یو آپلود اين مسئله را برای شما حل نموده! در واقع فراهم آوردن محيطی ساده و امن برای کاربران مهمترين هدف یو آپلود می باشد که اميدواريم بتوانيم در راستای تحقق اين هدف موفق عمل کنيم.
کانال اطلاع رسانی در تلگرام: @uupload


سوالات متداول

1. وظیفه این سایت چیست و چه کاری انجام میدهد؟
برای اینکه بتوانید تصاویری را که توسط دوربین خود ثبت میکنید و یا فایل هایی که در رایانه شخصی دارید، در محیط مجازی اینترنت به اشتراک گذارید و یا در وبلاگ و وبسایت خود به نمایش در آورید باید آنها را در سایتی مثل یو آپلود بارگذاری کنید و سپس لینک مربوط به فایلتان را در هرجایی که میخواهید منتشر کنید.

2. عضویت در سایت چه فایده ای دارد؟
اعضای سایت از حجم بالاتر آپلود و تعداد پسوند های مجاز بیشتری برخوردار خواهند شد.
همچنین با عضویت در سایت دارای یک گالری شخصی با امکانات مناسب خواهید شد؛ مهم ترین مزایای عضویت این است که اولا لینک فایل هایی که آپلود میکنید برای همیشه در اختیارتان خواهد ماند در حالی که آدرس لینک فایلی که توسط کاربران مهمان آپلود میگردند فقط یک بار به آنها نمایش داده میشود. مزیت دوم این است که شما می توانید فایل یا عکسی که آپلود کرده اید را از سایت حذف کنید و یا مجبور نیستید یک فایل را چندبار پیاپی آپلود نمایید.

3. آیا برای آپلود محدودیت تعداد تصویر و یا ماندگاری فایل وجود دارد؟
خیر! تصاویر و فایل هایی که آپلود می شوند به صورت نامحدود خواهند ماند و محدودیتی در تعداد فایل و تصویر جهت آپلود وجود ندارد.

4. آیا واقعا ماندگاری فایل ها به صورت دائمی می باشد؟
بله! در صورتی که در هنگام آپلود، گزینه ماندگاری را بر روی دائمی بگذارید، تمامی فایل های شما در سرور یو آپلود به صورت دائمی ذخیره میشوند.
ولی برای نگهداری فایل های غیر عکس که کاملا بدون استفاده هستند و بیش از 6 ماه از تاریخ آخرین دانلودشان میگذرد و توسط افراد غیر عضو سایت آپلود شده اند، تضمینی وجود ندارد.

5. آیا مصرف اینترنت برای دانلود و آپلود به صورت نیم بها است؟
بله، سایت یو آپلود در قدرتمندترین سرورهای ایرانی میزبانی می‌شود و دارای ترافیک داخلی نیم بها می‌باشد.

6. چه پسوند و فرمت هایی برای آپلود مجاز می باشد؟
jpeg, jpg, gif, png, bmp, ico, psd, tif, apk, bz2, tar, deb, dwg, swf, flv, wmv, wma, wav, amr, ts, mpeg, mov, mpg, divx, vob, dat, mkv, avi, mp4, m4v, 3gp, 3g2, mp3, m4a, ogv, rar, zip, gz, sub, idx, xml, css, torrent, ttf, mid, midi, rtf, jar, jad, xap, ogg, srt, sis, sisx, ppt, pptx, xls, xlsx, doc, docx, doc, txt, odt, pdf, pps, ppsx, asf, rm, iso, fla, 7z, msi, cab, sea, bin, dll, sql, w3x, log, tga, webm, flac

کلیه حقوق این وبسایت برای یو آپلود محفوظ می‌باشد. 1400-1393 ©