سرور راک استار اِم تی اِی دارالترجمه رسمی صنایع روشنایی الین تراوک
قوانین و شرایط سرویس دهی در یو آپلود

یو آپلود یک آپلود سنتر رایگان می باشد که هر شخصی اجازه استفاده از آن را دارد. مسئولیت تمام فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی آپلود کننده آن فایل بوده و یو آپلود هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد. در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز، یو آپلود میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای یو آپلود محفوظ میباشد.


هرگونه استفاده از خدمات سایت یو آپلود منوط به پذیرش قوانین و شرایط سرویس دهی می‌باشد. یو آپلود این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد. آخرین ویرایش قوانین همواره در وب سایت یو آپلود قابل مشاهده است.موارد غیر مجاز
    •

آپلود فایل مغاير با شئونات اخلاقی و ملی و قوانین جمهوری اسلامی ایران


    •

آپلود فایل دارای کپی رايت که حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است


    •

آپلود فایل مخرب یا مخل ارائه سرویس مطلوب سایت


    •

آپلود فایل هایی که برای اشتراک گذاری غیر قانونی و یا دانلود به صورت ناخواسته بر روی دستگاه کاربران استفاده می شوند.


    •

استفاده غیرمنصفانه از فضای نامحدود و آپلود فایل های بدون استفاده در تعداد بالا


    •

استفاده نامناسب و غیر معمول از امکانات سایت که باعث اخلال در ارائه سرویس شود.همچنین در صورت ارسال تذکر از سوی مقامات قضایی فایل مربوطه حذف و مشخصات آپلودکننده برای مقامات قضایی ارسال خواهد شد.شرایط نگهداری از فایل ها:
در صورتی که در هنگام آپلود، گزینه دائمی را انتخاب نمایید، تمامی عکس های شما در سرور یو آپلود به صورت دائمی ذخیره میشوند. ولی برای نگهداری فایل های غیر عکس که کاملا بدون استفاده هستند یا بیش از 6 ماه از تاریخ آخرین دانلودشان میگذرد تضمینی وجود ندارد و ممکن است حذف شوند. البته یوآپلود تمام سعی خود را میکند تا حتی فایل های بدون دانلودی که توسط کاربران عضو سایت آپلود میشود حذف نشوند. (از سال 1393 تا کنون هیچکدام از فایل هایی که توسط کاربران عضو سایت آپلود شده اند حذف نشده است. اما پیشنهاد میشود برای نگهداری فایل های مهم یا بدون دانلود خود از سرویس اشتراکی استفاده نمایید.)

یو آپلود تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد، اما در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی، صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر یا هر مشکلی که باعث شود انجام خدمات برای یو آپلود با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد، مسئولیتی متوجه یو آپلود نخواهد بود. همچنین یوآپلود این حق را دارد تا اگر به هر دلیلی امکان ادامه ارائه خدمات رایگان را نداشت فعالیت بخش رایگان سایت را متوقف کند یا فایل ها را حذف نماید. البته در صورت امکان با اطلاع رسانی قبلی اینکار انجام شود.در صورت مشاهده فایل مخالف با قوانين موضوع را اطلاع دهيد.

NAMA.TV | دانلود فیلم و سریال جدید
کلیه حقوق این وبسایت برای یو آپلود محفوظ است. 1403-1393 ©