اپتو قاصدک 24 تک سیرو کوتاه کننده لینک
قوانین و شرایط سرویس دهی در یو آپلود

یو آپلود یک آپلود سنتر رایگان می باشد که هر شخصی اجازه استفاده از آن را دارد. مسئولیت تمام فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی آپلود کننده آن فایل بوده و یو آپلود هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد. در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز، یو آپلود میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای یو آپلود محفوظ میباشد.

موارد غیر مجاز برای آپلود:
    • فایل مغاير با شئونات اخلاقی و ملی و قوانین جمهوری اسلامی ایران
    • فایل دارای کپی رايت که حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است
    • فایل توهين آميز به مقامات سياسی و اقليت های قومی و مذهبی
    • فایل مخرب یا مخل ارائه سرویس مطلوب سایت
    • فایل هایی که برای اشتراک گذاری غیر قانونی و یا دانلود به صورت ناخواسته بر روی دستگاه کاربران استفاده می شوند.

همچنین در صورت ارسال تذکر از سوی مقامات قضایی فایل مربوطه حذف و مشخصات آپلودکننده برای مقامات قضایی ارسال خواهد شد.

یو آپلود تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد، اما در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی، صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای یو آپلود با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد، مسئولیتی متوجه یو آپلود نخواهد بود .

شرایط و مدت زمان نگهدرای فایل ها:
در صورتی که در هنگام آپلود، گزینه ماندگاری را دائمی انتخاب نمایید، تمامی عکس های شما در سرور یو آپلود به صورت دائمی ذخیره میشوند.
ولی برای نگهداری فایل های غیر عکس که کاملا بدون استفاده هستند و بیش از 6 ماه از تاریخ آخرین دانلودشان میگذرد تضمینی وجود ندارد و ممکن است حذف شوند. البته یوآپلود تمام سعی خود را میکند تا حتی فایل های بدون دانلودی که توسط کاربران عضو سایت آپلود میشود حذف نشوند. (از سال 1393 تا کنون هیچکدام از فایل هایی که توسط کاربران عضو سایت آپلود شده اند حذف نشده است.)

در صورت مشاهده فایل مخالف با قوانين موضوع را اطلاع دهيد

کلیه حقوق این وبسایت برای یو آپلود محفوظ می‌باشد. 1400-1393 ©