آپلود با لینک مستقیم

اجاره وثیقه فوری در سراسر کشور

امروز تصمیم داریم به مقوله اجاره سند یا تامین سند اجاره ای بپردازیم و شرایط و مراحل  و نکات مهم تامین وثیقه ملکی بمنظور تودیع  قرارهای صادره از مراجع ، و یا ارائه به بانک را به شما معرفی نماییم.  وثیقه مبلغ مالی یا دارایی غیرمنقولی است که در ازای ضمانت  نزد دادگاه ها یا بانک ها قرار داده میشود ، در لغت وثیقه به معنای «استوار» یا «آنچه بدان اعتماد شود» و «محکم کاری» است .

موارد استفاده از سند و وثیقه اجاره ای

یکی از بیشترین و مهمترین کاربردهای اجاره وثیقه یا همان سند اجاره ای در مراجع قضایی بمنظور تامین قرار وثیقه کیفری بوده و تنها در این شرایط آزادی فرد متهم و بازداشت شده امکانپذیر است . این کار باعث میشود که  متهم با تامین وثیقه تا روز تشکیل دادگاه نهایی در خارج از زندان باشد، اما در زمان تشکیل دادگاه باید پاسخگوی اتهامات خود بوده و در صورت مجرم شناخته شدن و محکومیت خود را به مرجع قضایی معرفی نماید . شما میتوانید برای اطمینان از خدمات گروه حقوقی ایران سند برای اجاره سند و وثیقه در تمامی استان ها کمک بگیرید .

شرایط اجاره وثیقه و سند ملکی

اگر هر فردی به هر دلیلی به مراجع رسیدگی کیفری قضایی احضار شود ، از همان بدو شروع  پرونده بعنوان متهم خطاب می شود. در این مرحله بنابر ماهیت پرونده و تشخیص مرجع قضایی قرار وثیقه ای متناسب با شدت جرم برای متهم صادر میشود و متهم میتواند با ارائه وثیقه به دادگاه یا همان تودیع وثیقه به قید ضمانت آزاد شود.

4 مرحله اجاره سند یا وثیقه ملکی

اگر قصد اجاره وثیقه برای ارائه به بانک یا مراجع قضایی دارید باید طی 4 مراحله آنرا انجام دهید تا بتوانید بدون مشکل کلیه مراحل مربوط به اجاره وثیقه ملکی وثیقه را انجام دهید :

1 – اجاره وثیقه) مشاوره تامین وثیقه:

مهمترین مرحله برای اجاره وثیقه اخذ مشاوره تخصصی میباشد ، در گام اول میبایست وضعیت پرونده ، نوع اتهام انتسابی و شدت جرم بررسی شده  و درصورتیکه امکان اجاره وثیقه فراهم باشد برای این کار میتوان برای عقد قرارداد اجاره وثیقه و وثیقه از طریق موسسه حقوقی اقدام نمود.

2 – اجاره وثیقه) عقد قرارداد اجاره وثیقه

بمنظور اجاره وثیقه ملکی و یا اجاره سند ملکی و یا تامین وثیقه ، میبایست نسبت به عقد قرارداد با یک موسسه حقوقی اقدام نمایید ، در این قرارداد مواردی همچون مدت زمان اجاره وثیقه و وثیقه ، مبلغ اجاره سالانه ، تضامین مورد نیاز ، نحوه انجام کار ، نحوه تمدید وثیقه در صورت نیاز ، موارد فورس ناژور و … تعیین میشوند .

3 – اجاره وثیقه) کارشناسی و بازداشت وثیقه ملکی در اداره ثبت

در این مرحله مالک وثیقه بهمراه اصل مدارک به شعبه دادسرا یا دادگاه و یا بانک مورد نظرتان مراجعه نموده و نامه کارشناسی و بازداشت وثیقه را از مقام قضایی یا مسئول بانک دریافت میکند . معمولا این مرحله بین 1 تا 3 روزکاری زمانبر است.

4 – اجاره وثیقه) اخذ ضمانت های لازم برای اجاره وثیقه

زمانیکه وثیقه آماده بازداشت و توقیف میباشد ، قبل از بازداشت و تودیع آن ،میبایست کل هزینه اجاره وثیقه برای مدت زمان 1 سال یا 6 ماه  بطور کامل توسط اجاره کننده پرداخت شود همچنین تعدادی از افراد خانواده و آشنایان باید توسط چک و سفته ضمانت متهم را نزد مالک وثیقه انجام دهند. در این حالت مالک حاضر میشود ملک خود را بعنوان وثیقه به مرجع قضایی یا بانک ارائه نماید .

 

این محتوا توسط آگهی دهنده نگارش شده است. یو آپلود در قبال آن مسئولیتی ندارد.
امتیاز دهید

کوتاه کننده لینک
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.