آپلود با لینک مستقیم

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام (حذف دائمی اکانت Instagram)

دیلیت اکانت اینستاگرام (حذف دائمی اکانت Instagram)

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در بین ایرانیان است که به سادگی می‌توانید در آن اکانت ایجاد کنید و به فعالیت بپردازید. اما شاید از این فضا خسته شوید و بخواهید برای همیشه از آن دور باشید. حتی ممکن است چند اکانت ایجاد کرده باشید بخواهید یکی را حذف کنید. شما به همان سادگی که اکانت ایجاد کردید، می‌توانید اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام کنید و اطلاعات حساب و سوابق حساب را یک جا و با چند کلیک پاک کنید. اگر تصمیم به حذف دائمی اکانت Instagram خودتان گرفته‌اید، بیایید با هم شروع کنیم.

نکات مهم قبل از حذف اکانت اینستاگرم

قبل از هر چیز باید تذکر بدهم که با این روش تمام اطلاعات بعد از یک ماه و برای همیشه از سرورهای اینستاگرام حذف می‌شوند و دیگر نمی‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. پس یک بار دیگر فکر کنید و مطمئن شوید که این اطلاعات یا حتی بخشی از آن هم قرار نیست هیچ وقت به کارتان بیاید. در غیر این صورت از اطلاعات مورد نظرتان یک نسخه بک آپ تهیه کنید.

البته تا پیش از این اطلاعات اکانت شما بلافاصه از دسترس خارج می‌شود اما در آپدیت جدید اینستاگرام، این شبکه تصمیم گرفته است که یک فرجه یک ماهه برای اکانت‌ها در نظر بگیرد. به این ترتیب اکانت اینستاگرام شما بعد از دیلیت کردن تا یک ماه قابل بازگرداندن است. هر چند شکل و شمایل اکانت شما در این یک ماه مانند قبل نیست.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

1- برای حذف یا دیلیت اکانت اینستاگرام اول باید روی لینک زیر کلیک کنید تا در مرورگر باز شود:

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent

2- در صفحه باز شده دو فیلد می‌بینید. در فیلد اول نام کاربری اینستاگرام را وارد کنید و در فیلد پایین پسورد آن اکانت را بنویسید. حالا روی گزینه Log in کلیک کنید.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

3- در این مرحله اینستاگرام از شما می‌خواهد که دلیل ترک این شبکه را عنوان کنید. در کادر Why are you deleting your account دلیلی که مد نظرتان است را وارد کنید. اگر دلیل شما جز هیچ کدام از دلایل عنوان شده نبود، Something else را انتخاب کنید.

دلیل حذف اکانت Instagram

4- حالا در فیلد To continue, please re-enter your password پسورد اکانتن‌تان را دوباره وارد کنید و روی گزینه Permanently delete my account کلیک کنید.

حذف دائمی اکانت اینستاگرام

5- حالا یک صفحه برای شما نمایش داده می‌شود که حاوی این سوال است که آیا مطمئن هستید که می‌خواهید اکانت‌تان را پاک کنید؟ با انتخاب گزینه ok این فرایند را تایید می‌کنید.

6- خب حالا اکانت شما حذف شده است و تا یک ماه دیگر کاملا از سرورهای Instagram محو می‌شود.

به همین سادگی و در عرض چند دقیقه توانستید اکانت یا حساب کاربری خود را حذف کنید.

2.4/5 - (11 امتیاز)

کوتاه کننده لینک
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.