آپلود با لینک مستقیم

بهترین دوره آموزشی کوتاهی مو در تهران

 اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یک مرکز فوق تخصصی و اکادمیک برای گذراندن دوره های اموزشی حرفه ای در زمینه اموزش تخصصی کوتاهی مو ، اموزشگاه کراتینه مو ، اموزش رنگ مو ، اموزش گریم و میکاپ و … به صورت تخصصی ، تکمیلی و مربیگری در کشور و همچنین بعنوان بهترین آموزشگاه کوتاهی مو زنانه حرفه ای ترین دوره های آموزشی تخصصی را در این زمینه برگزار می‌کند. این کلاس ها شامل انواع سرفصل های مربوط به آموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه در 3 سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری است که در این دوره بطور کامل به هنرجویان آموزش داده میشود.  با شرکت در این دوره می‌توانید به یک متخصص  کوتاهی مو در منطقه فعالیت خود تبدیل شوید و بدون هیچگونه مشکلی انواع مدل ها را روی مشتریان خود پیاده سازی کنید.

اخذ مدرک بین المللی در زمینه کوتاهی مو زنانه و سایر رشته های آرایشگری

عریس به پشتوانه 22 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه های آرایشی و مراقبت زیبایی و همکاری با موسسات استاندارد جهانی از جمله CTP و CCSWاروپا و استرالیا ، بصورت انحصاری گواهینامه بین المللی در زمینه آرایشی و مراقبت زیبایی برای هنرجویان خود در کشور صادر مینماید که مورد تایید بیش از 50 کشور در دنیا میباشد. از جمله مدارک بین المللی صادر شده توسط این مرکز گواهینامه کوتاهی مو زنانه ، گواهینامه کراتینه مو ، و … میباشد.

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو ویژه هنرجویان سایر شهرها

در صورتیکه ساکن سایر استان ها و شهرستان های کشور هستد و قصد دارید در دوره های اموزش کوتاهی مو  تخصصی در اموشگاه عریس شرکت کنید نگران نباشید ، ما شرایطی را برای شما در نظر گرفتیم که بتوانید بصورت فشرده بهمراه محل اقامت در تهران حضور داشته باشید و کلاس های خود را طی کنید . همچنین اگر شاغل هستید و این امکان را ندارید که در ساعات اداری در کلاس های اموزشی کوتاهی مو مراجعه کنید، یا اینکه از شهرستان تشریف می‌آورید، می‌توانیم در روزهای تعطیل برای شما دوره آموزشی را برگزار کنیم.

معرفی مرکز آموزش عالی عریس

شما میتوانید بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش کوتاهی مو عریس بهمراه 10 درصد تخفیف ثبت نام به مدت محدود از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه به آدرس academy-eris.com  اقدام به ثبت نام در دوره های اموزشی نمایید.

 

این محتوا تبلیغاتی بوده و توسط آگهی دهنده نگارش شده است. یو آپلود در قبال آن مسئولیتی ندارد.
امتیاز دهید

کوتاه کننده لینک
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.