آپلود با لینک مستقیم

همه چیز درباره وثیقه

اجاره وثیقه یا بعبارتی اجاره سند بمنظور ارائه  به مراجع قضایی و یا ارائه به بانک ها برای دریافت وام مورد استفاده قرار میگیرد . بعبارتی وثیقه دارایی غیرمنقولی است که در ازای ضمانت  نزد دادگاه ها ، دادسرا ها و یا بانک ها می‌گذارند ، در لغت وثیقه به معنی  «استوار» یا «آنچه بدان اعتماد شود» و «محکم کاری» است . به عبارتی کاربرد اجاره وثیقه در مراجع قضایی بمنظور تامین قرارها صادره بوده بطوریکه تنها با قید وثیقه آزادی فرد متهم و بازداشت شده امکانپذیر است . این کار باعث میشود که  متهم با تامین وثیقه تا روز دادگاه در خارج از زندان و یا آزاد باشد، اما در زمان تشکیل دادگاه باید پاسخگوی اتهامات خود بوده و در صورت مجرم شناخته شدن میبایست خود را به مرجع قضایی معرفی و تحویل نماید . شما میتوانید برای کسب اطمینان از خدمات گروه حقوقی وثیقه آنلاین برای اجاره وثیقه کمک بگیرید .

شرایط اجاره وثیقه

در صورتی که هر شخصی به هر دلیلی به مراجع رسیدگی کیفری قضایی کشور احضار شود (دادسرا و دادگاه کیفری) و اگر ابلاغی مبنی بر بر حضور در جلسه رسیدگی دریافت کند، از همان بدو شروع  پرونده بعنوان متهم شناخته می شوید. در این حالت بنابر ماهیت پرونده و تشخیص مرجع قضایی قرار وثیقه ای متناسب با شدت جرم برای متهم یا متهمان صادر و متهم میتواند با تامین وثیقه ملکی و ارائه وثیقه به دادگاه یا همان تودیع وثیقه به قید ضمانت آزاد شود. میزان مبلغ وثیقه کاملا به تصمیم مرجع محترم قضایی و نوع و شرایط پرونده بستگی دارد .

ارتباط با گروه حقوقی وثیقه آنلاین

بمنظور ازتباط با گروه حقوقی وثیقه آنلاین میتوانید به آدرس وب سایت رسمی این مجموعه به نشانی https://vasighe.online مراجعه نمایید .

 

این محتوا توسط آگهی دهنده نگارش شده است. یو آپلود در قبال آن مسئولیتی ندارد.
امتیاز دهید

کوتاه کننده لینک
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.