آپلود با لینک مستقیم

چاپ جعبه مقوایی کجا ارزان تر است ؟

چاپ جعبه مقوایی کجا ارزان تر است ؟

چاپ جعبه اغلب برای کسب و کارهای آنلاین و آفلاین و برای ارسال محصولات بسیار کاربرد دارد. چاپ لیبل نیز برای برندسازی محصولات نقش بسیار پر رنگی دارد. اما دغدغه سفارش کم این دو محصول نیز بسیار مهم است. اغلب محصولات در تعداد کم تولید و ارسال می شوند که چاپ لیبل و چاپ جعبه در تعداد کم این دغدغه را براحتی حل خواهد کرد. در ادامه قرار است از ویژگی های این دو محصول برای شما بیشتر صحبت کنیم. اگر هم حوصله خواندن ادامه مطلب را ندارید و میخواهید مشاوره رایگان بگیرید و یا قیمت بسته بندی خود را می خواهید و یا می خواهید سفارش خود را ثبت کنید با کارشناس اصلی مجموعه دیان چاپ با شماره 09129498410 در تماس باشید.

چرا تولید و چاپ جعبه سفارشی در تعداد کم ؟

هر محصول جدید یا موجود به جعبه ‌های بسته‌ بندی منحصر به‌ فرد نیاز دارد تا با رقبا همگام شود. این رقابت هر روز در حال افزایش است و مصرف کننده را خوشحال می کند. فرد باید خلاق باشد شرکت های بسته بندی پیشرو گهگاه جعبه های بسته بندی استثنایی را برای مشتریان خود ایجاد می کنند. این جعبه ها به قدری جذاب ساخته شده اند که مصرف کنندگان به سختی می توانند در برابر محصول مقاومت کنند. بسته بندی سفارشی را می توان به هر شکل یا اندازه منحصر به فردی ساخت. این جعبه ‌ها همچنین می ‌توانند با استفاده از فناوری رنگ‌ های شگفت ‌انگیز برای جلب توجه بینندگان ساخته شوند. فناوری پیشرفته رنگ های متعددی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا انتخاب های خود را انجام دهند. فناوری چاپ دیجیتال و افست یکی دیگر از تکنیک های شگفت انگیزی است که برای ایجاد جعبه های شگفت انگیز استفاده می شود. با استفاده از این فناوری، کیفیت و زمان چرخش چاپ به شدت افزایش می یابد.

چاپ جعبه چگونه به برند سازی کمک می کند ؟

چاپ جعبه چگونه به برند سازی کمک می کند ؟ 

یکی از مهمترین مزایای بسته بندی با جعبه مقوایی، قابلیت آن برای برندسازی است.

شما می توانید به راحتی مقوا را برای نیازهای برند چاپ و روکش کنید، بدون اینکه توانایی بازیافت آن را محدود کنید. چاپ بر روی مقوا آسان و ارزان است و باعث می شود محصول و بسته بندی محصول شما به راحتی برجسته شود و مورد توجه قرار گیرد.

با پیشرفت فناوری بسته ‌بندی جعبه مقوایی، همراه با فناوری طراحی به کمک رایانه، اکنون به راحتی می ‌توان بسته ‌بندی برند خود را از طریق یک سیستم خودکار دریافت کرد. این بدان معنی است که مقوای شخصی سازی شده با مارک شخصی اکنون برای مشاغل با هر اندازه ای بسیار مقرون به صرفه تر و در دسترس تر است.

در حین طراحی برند خود برای مقوا، منحصر به فرد بودن و متمایز بودن از رقبایتان مهم است، اما باید به محیط نیز فکر کنید. استفاده از مقوا به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست هیچ فایده ای ندارد، اگر نام تجاری اضافی یا پوشش پلاستیکی شما باعث شود آن را بازیافت نکنید. با مشتریانی که از محیط زیست آگاه هستند، باید به دقت در مورد چگونگی تولید سازگارترین بسته بندی که همچنان پیام برند شما را ارائه می دهد، فکر کنید.

تولید و برش فوری فوم داخل جعبه و هارد باکس در تعداد کم از کجا؟

فوم داخل جعبه برای نظم دهی به جعبه بسیار مهم است. فوم داخل جعبه کمک میکند که جعبه را براحتی تقسیم بندی کنید . یکی دیگر از مزایای فوم داخل جعبه کمک به نمایش راحت تر محصول داخل جعبه است.

فوم داخل جعبه اغلب برای بسته بندی طلا و جواهر و دیگر بسته بندی های لوکس در کنار هارد باکس بیشترین کاربرد را دارد. اغلب فوم داخل جعبه برای نظم دادن داخل جعبه ها کاربرد دارد . مثلا برای جعبه جواهرات می توان براحتی از فوم داخل آن برای نمایش راحت تر طلا و جواهر استفاده کرد.

هزینه چاپ جعبه چقدر است ؟

هنگامی که بسته بندی محصولات خود را در نظر می گیرید، نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق هزینه دارد. شما به بسته بندی ای نیاز دارید که به اندازه کافی ایمن باشد تا تعداد آسیب ها و بازگشت را کاهش دهد، اما همچنین به اندازه کافی مقرون به صرفه باشد تا نتیجه شما را بهبود بخشد. بسته بندی مناسب برای ترازنامه شما بسیار مهم است. بیش از حد خرج کنید و سود شما متضرر می شود. خیلی کم خرج کنید و ممکن است بازخورد بدی برای موارد آسیب دیده دریافت کنید.

در بسیاری از موارد مقوای بازیافتی هزینه کمتری نسبت به بسته بندی پلاستیکی دارد. علاوه بر این، از آنجایی که مقوا سبک وزن است و می توانید اندازه آن را متناسب با محصول خود تغییر دهید، می توانید در هزینه حمل و نقل نیز صرفه جویی کنید. اگر فضای در دسترس دارید، مقوای بازیافتی به راحتی ذخیره می شود و خرید عمده معمولاً قیمت ارزان تری را نیز تضمین می کند.

علاوه بر این، هزینه بازگرداندن آسیب دیده نیز کم خواهد بود و مقوا یک ماده بسته بندی ایمن و بادوام است که برای ایمن نگه داشتن محصولات شما و بدون آسیب طراحی شده است.

چرا چاپ جعبه برای بسته بندی تجارت الکترونیک مفید است؟

چرا چاپ جعبه برای بسته بندی تجارت الکترونیک مفید است؟

ما در دنیایی زندگی می کنیم که تجارت الکترونیک بر آن حاکم است. از زمانی که جهان در قرنطینه قرار گرفت، محبوبیت بسته بندی تجارت الکترونیک به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

در واقع، صنعت بسته بندی تجارت الکترونیک جهانی قرار است شاهد سریع ترین رشد در بین تمامی قالب های تجارت الکترونیک باشد. ارزش بازار جهانی بسته بندی تجارت الکترونیک در حال حاضر 49.2 میلیارد دلار برآورد شده است. پیش بینی می شود تا سال 2025 این رقم به 98.2 میلیارد دلار افزایش یابد که کمی بیش از 3 سال دیگر است.

بسته ‌بندی تجارت الکترونیک نزدیک ‌ترین چیزی است که کسب ‌و کار شما به ارائه یک تماس شخصی به مشتریانتان می ‌رسد، بدون اینکه واقعاً با آن ها تماس کلامی یا رو در رو داشته باشید.

بسته بندی تجارت الکترونیک چیست و چرا اهمیت دارد؟

بسته ‌بندی تجارت الکترونیک نحوه محصور کردن محصولات خود از انبار به مشتری است. این یک نوع بسته بندی محافظ است که باید مناسب سفر باشد و محصول را از آسیب محافظت کند.

محافظت از محصول تنها دلیلی نیست که بسته‌ بندی تجارت الکترونیک مورد علاقه کسب ‌و کارهای آنلاین است. به دلایل زیر استفاده می شود:

  • افزایش سودآوری
  • ایجاد هویت برند
  • افزایش تجربه مشتری
  • حفاظت از محصول

بسته بندی محصول اولین تعاملی است که مشتریان با برند شما خواهند داشت و ایجاد یک تجربه بسته بندی رضایت بخش از طریق بسته بندی با کیفیت ضروری است. این یعنی طراحی عالی از نظر بصری و ساختاری.

انتخاب بسته بندی تجارت الکترونیک شما نیز بر سودآوری شما تأثیر می گذارد. در اینجا برخی از روش هایی وجود دارد که انتخاب بسته بندی شما می تواند بر قیمتی که در هزینه های حمل و نقل می پردازید تأثیر بگذارد:

  • بسته بندی سنگین تر محصول می تواند هزینه کلی حمل و نقل محصول را افزایش دهد.
  • استفاده از مواد نادرست برای ارسال محصولات می تواند تعداد محصولات آسیب دیده را افزایش دهد و در نتیجه تعداد برگشت را افزایش دهد.
  • استفاده از بسته بندی با اندازه اشتباه می تواند هزینه های حمل و نقل را افزایش دهد، زیرا ممکن است به طور غیر ضروری فضای بسته بندی هوا / بدون استفاده را حمل کنید.
  • پرکننده استفاده شده در داخل بسته بندی نیز در صورتی که از محصول محافظت نکند، می تواند هزینه های غیرضروری را به همراه داشته باشد.

اینها همه هزینه های پنهانی هستند که در صورت عدم نظارت می توانند به طور غیر ضروری برای تجارت شما گران شوند. با همکاری با یک متخصص بسته بندی برای بهینه سازی بسته بندی تجارت الکترونیک خود هنگام حمل و نقل محصولات، خطر پرداخت بی مورد را کاهش دهید. پیامی مبنی بر اینکه برند شما بر روی پایداری متمرکز است، مطمئن باشید که شهرت برند خود را بهبود خواهید بخشید.

تولید و چاپ جعبه در تعداد کم از کجا؟

تولید و چاپ جعبه در تعداد کم از کجا؟

یکی از دغدغه های مشتریان خرید بسته بندی درتیراژ کم است، حالا این بسته بندی می تواند چاپ جعبه ضد آب باشد یا کارتن باشد یا چاپ لیبل.

چاپ جعبه در تعداد کم در دیان چاپ یکی از تخصص های این مجموعه می باشد. اگر نیاز به دیگر بسته بندی ها و یا چاپ اقلام دیگر چاپی مثل چاپ لیبل، چاپ کارتن، جعبه سازی، کارتن سازی، تولید و چاپ هاردباکس، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ ساک دستی کاغذی، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور دارید حتما به سایت https://dianchap.com مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۸۴۱۰ در تماس باشید.

 

این محتوا توسط آگهی دهنده نگارش شده است. یو آپلود در قبال آن مسئولیتی ندارد.
1/5 - (4 امتیاز)

کوتاه کننده لینک
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.