آپلود با لینک مستقیم

چه عواملی بر میزان ماندگاری لیفت با نخ تاثیرگذار هستند؟

لیفت نخ صورت

لیفت نخ صورت یک روش کوتاه مدّت به منظور از بین بردن چین و چروک‌های صورت و افزایش زیبایی محسوب می‌شود و عوامل متعددی از جمله مراقبت های پس از انجام لیفت با نخ و… بر میزان ماندگاری آن تاثیر می‌گذارند. در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از این عوامل را به شما معرّفی نماییم.

عوامل تاثیر گذار در افزایش طول عمر و ماندگاری لیفت نخ

به طور کلی، اکثر مراجعه کنندگان از مشکلات اعتماد به نفس مربوط به علائم پیری در چهره خود رنج می برند. اگر چین و چروک دارید یا پوست اطراف صورتتان خیلی شل به نظر می رسد، می توانید کاندیدای خوبی برای این عمل جراحی باشید. با توجه به مدت مناسب ماندگاری لیفت با نخ، با این عمل می توانید چهره ی خود را شاداب تر نموده و اعتماد به نفس خود را باز یابید.

۱.میزان کشسانی پوست در میزان ماندگاری لیفت با نخ:

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، میزان خاصیت کشسانی پوست رابطه‌ی مستقیمی را با میزان ماندگاری لیفت با نخ دارد و این مسئله می‌تواند میزان بازده حاصل از این روش را تحت تاثیر قرار دهد. بطور کلّی، میزان ماندگاری این روش در افرادی که پوست آن‌ها خشک‌تر و شکننده‌تر از حالت عادّی است کم‌تر می‌باشد مخصوصا برای لیفت نخ دور چشم و وجود چنین شرایطی می‌تواند میزان ماندگاری حاصل از این فرآیند را به میزان قابل توجّهی کاهش دهد.

همچنین، میزان چربی زیر پوستی افراد نیز نقش مهمّی را در میزان ماندگاری لیفت با نخ ایفا می‌کند و یکی از عوامل تاثیرگذار در این زمینه محسوب می‌شود. بطور کلّی، بالا بودن میزان چربی زیرپوستی نشان دهنده‌ی مناسب بودن بافت مورد نظر برای انجام این روش زیبایی می‌باشد و یکی از نشانه‌های پوست‌های جوان و دارای خاصیت الاستیکی مناسب تلقّی می‌شود. با این حال، میزان خشک بودن پوست نقش مهم‌تری را ایفا می‌کند و میزان چربی زیرپوستی می‌تواند نقش یک عامل کمکی را بر عهده داشته باشد.

لیفت نخ صورت

۲.سن افراد یک عامل موثّر بر میزان ماندگاری این روش می‌باشد:

لیفت با نخ یک فرآیند تخصصی محسوب می‌شود و باید توسّط افراد متخصص و در کلینیک‌های معتبر زیبایی انجام شود. میزان توانایی‌ متخصص زیبایی یکی از عوامل مهم بر میزان بازده این فرآیند همچون سایر فرآیند‌ها می‌باشد و به همین دلیل، این روش باید تنها توسّط افراد باتجربه و ماهر انجام شود.

عدم پیاده‌سازی صحیح این فرآیند می‌تواند مشکلاتی همچون:

  1. کاهش بازده،
  2. عدم تقارن صورت،
  3. کاهش میزان ماندگاری نخ‌ها،
  4. جابجایی نخ‌ها…

را به همراه داشته باشد. بنابراین، همواره خدمات زیبایی مورد نیاز خود را از کلینیک‌های معتبر دریافت نمایید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

پوست انسان یکی از حساس‌ترین بافت‌های بدن محسوب می‌شود و شدیداً تحت تاثیر عوامل مختلف قرار دارد. با افزایش سن، توانایی بدن برای تولید پروتئین‌هایی همچون کلاژن و الاستین کاهش می‌یابد و این عامل موجب کاهش طراوت و زیبایی پوست می‌شوند. همچنین، سلول‌های پوستی به دلیل سرعت تقسیم بالاتری که نسبت به سایر سلول‌های بدن دارند، سریع‌تر از سایر سلول‌ها دچار تحلیل می‌شوند و این عامل موجب ایجاد چین و چروک‌هایی در پوست می گردد.

به همین دلیل، میزان بازده و ماندگاری لیفت با نخ در افراد مسن کم‌تر از افراد جوان‌تر می‌باشد زیرا میزان تحلیل پوست و میزان تولید پروتئین‌های حیاتی در پوست در این افراد کم‌تر دچار کاهش شده است. بطور کلّی، رابطه‌ی مستقیمی بین میزان خاصیت کشسانی و الاستیکی پوست و میزان ماندگاری لیفت با نخ وجود دارد و این ویژگی می‌تواند خود را با افزایش ماندگاری این روش در افراد جوان‌تر نشان می‌دهد.

۳.تاثیر تعداد نخ‌های استفاده شده بر ماندگاری لیفت با نخ:

نوع نخ نیز یکی از عوامل موثّر بر میزان ماندگاری لیفت با نخ می‌باشد و نقش موثّری را در بازده این فرآیند ایفا می‌کند. بطور کلّی، نخ‌هایی که در این روش استفاده می‌شوند در دو نوع ساده و خاردار وجود دارند. نخ‌های ساده جزو اوّلین‌ نخ‌هایی هستند که برای انجام این روش زیبایی مورد استفاده قرار گرفته‌اند و از بازده قابل قبولی برخوردار هستند. نخ‌های خاردار نسل جدید نخ‌های تولید شده برای لیفت با نخ می‌باشند و در انواع مختلفی وجود دارند.

این نخ‌ها توانایی تحریک بافت پوست برای تولید کلاژن و الاستیک بیشتر را دارا می‌باشند و به دلیل وجود زوائد متعدد از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و این موارد باعث شده‌اند تا این نخ‌ها به سرعت جایگاه مناسب خود را در کلینیک‌های زیبایی همچون مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا بدست آورید.

نخ‌های خاردار جدید‌ترین نخ‌هایی هستند که برای لیفت با نخ استفاده می‌شوند و در انواع مختلفی وجود دارند.

نوع نخ های مورد استفاده در لیفت نخ

نخ‌های استفاده شده برای لیفت با نخ از نوع نخ‌های جذبی می‌باشند و به همین دلیل، بعد از گذشت مدّتی خاصیّت خود را از دست می‌دهند. بطور کلّی، هرچقدر که تعداد نخ‌های مورد استفاده بیشتر باشد، میزان ماندگاری حاصل از این روش زیبایی افزایش خواهد یافت زیرا بدن انسان به مدّت زمان بیشتری برای جذب نخ‌ها احتیاج خواهد داشت.

میزان ماندگاری لیفت با نخ چقدر است؟

لیفت با نخ یک روش موقّتی برای رهایی از چین و چروک‌های صورت محسوب می‌شود ولی با این حال، از میزان ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش‌های موقّت برخوردار است و می‌توان از مزایای آن در طولانی مدّت نیز بهره‌مند شد. این روش در کوتاه‌ترین حالت توانایی حفظ زیبایی صورت به مدّت ۱۲ ماه را دارا می‌باشد و در صورت برقراری شرایط ذکر شده، آثار آن به مدّت بیش از ۳ سال ماندگار خواهند بود.

در واقع نخ های PDO اثر بسیار طولانی مدتی روی پوست شما دارند به خصوص در لیفت نخ ابرو این تاثیر بیشتر قابل مشاهده است، خود نخ واقعی به مدت 4-6 ماه قبل از جذب (توسط فرآیند طبیعی هیدرولیز) در محل عمل باقی خواهد ماند. به این ترتیب، پوست شما را برای تمام این دوره می کشد و سفت می کند، پس از آن پوست در جای خود باقی می ماند و کلاژن به تولید خود ادامه می دهد. به طور کلی، اکثر بیماران ماندگاری لیفت نخ خود را در مجموع حدود 12-15 ماه می بینند.

 

این محتوا تبلیغاتی بوده و توسط آگهی دهنده نگارش شده است. یو آپلود در قبال آن مسئولیتی ندارد.
1/5 - (1 امتیاز)

کوتاه کننده لینک
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.